Je dobré si udělat web v dnešní době to není nic těžkého. Já si na webgarden.cz nemůžu stěžovat. Vše je jednoduše provedené a během pár minut by jste měli celý administrační systém webgardenu pochopit. Nedoporučuji webnode.cz, protože Vaše stránka bude po delší době zahlcena reklamou. 

Návštěvnost
Určitě Vás bude ze začátku trápit návštěvnost, ale já Vám poradím jak jí alespoň trochu zvýšit.

1. Registrujte web do katalogů, zabere to chvíli jelikož jsem objevil revoluční systém, který Váš web zdarma zaregistruje do 140 katalogů. Nemusíte nic stahovat. Stačí zadat svůj email a webovou adresu a tento systém se postará. Musíte počkat tak 10 minut než vše proběhne. Odkaz je ZDE.

2. Optimalizujte svůj web pro vyhledávače, můžete si všimnout mého zápatí. Mám tam našeptávání pro vyhledávače. Třeba jen díky tomu jste zavítali na můj web.

3. Můžete svůj web inzerovat v klikačkách, doporučuji PTC.bezkonce.cz a klikacka.jecool.net, je zde totiž hodně levná reklama, více o těchto klikačkách v menu.

4. Vyměňujte bannery s jinými weby, které se zabývají výdělkem na internetu. Můžete si zaplatit zobrazování Vašeho banneru na této stránce. Výměna nebo nákup bannerů Vám určitě pomůže zvýšit návštěvnost.

5. Na prvních pár týdnů je dobré svůj web registrovat do autosurfu. Pokud nevíte co je to autosurf, tak Vám to stručně vysvětlím. Jde o to, že Váš prohlížeč automaticky surfuje na všech webech, které si do autosurfu přidali uživatelé. Vy si ho tam taky můžete přidat. Za autosurfování získáváte kredity. Každý návštěvník na Vašem webu stojí 1 kredit. Dá se docílit 250 návštěvníků za hodinu. Asi si říkáte k čemu Vám budou návštěvníci, kteří Váš web stejně neuvidí. Jednoduše řečeno - zlepší Vaší pozici ve vyhledávačích. Registrujte se ZDE.
 

Zákaz přidávání reflinků


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one